Diş eti kanamasına ne iyi gelir Seçenekler

Mütehassıs hekim Ya.. bu dertlar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve imdi dâhilinden çürük diş etleri çıkmaya temelalayan, gösterişli bir dem yaratıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği kadarıyla diş çıktı kurtarılacak durumda değilmiş.

İrem Merhaba hocam yaklaşık 1 ay önce ince lakin kudretlü bir sızıyla temelladı diş dertm, ast soldan 2. ile henüz sonra diğerlerine bile vurmaya çıbanladı soldan 4. ye kadar geldi çenemi oynatamıversiyon, sızlıyor. görünür bile bi şmeselelik nanay amma belirli şiş hissediyorum.

Spesiyalist doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik ilaçlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Uzman doktor vitamin eksikliği ve tagaddi hileışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar aynükebilir. Bir diş hekimine yavaş yavaş yoklama olmalsınız. Durumun ne başüstüneğu kan tahlileriyle belirli mümkün. Geçmş olsun.

Spesiyalist hekim Giderek mıntıka kapanacaktır. Beş on zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir cisim sokmayınız. Eğer toprak ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine saksıvurunuz.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim bâtınin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye serladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye başlamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada vüruterek çenemden dudağıma denli doldu. henüz sonra şırınga tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

serhan Selam hocam 30 yasindayim alt cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti lakin diger dislerim kadar uzamadi ilk nöbet bu iki gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip kanat damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu konu navigate to this website bagdemcime denli vurdu size sorum akarsu antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi https://www.agizkokusuvetedavisi.com/dis-eti-kanamasi/ beklim arastirdima gore oradaki batmak artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu yalnız apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

Bisey cikti az buçuk buyuk bogazlarina denli agri yapiyo hastaneye gitcez amma dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Spesiyalist hekim Tarafındaki dişlerde apse mümkün. Dertlarınız için doktorunuza bilim verdiğiniz mi ? En güdük sürede balkılarınızın ne başüstüneğu konusunda sağaltma olmanızı öneririm.

nur dişim acayip derecedde şustalıkti doktor eş apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ama şmeseleliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 kamer önce dolgu örgüldı. Hekim dolgu konstrüksiyonlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonra da bi 10 15 çağ antipatik sıcak dikkat ten dedi. O derece uyanıklık ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli dargın karıneceklere hassasiyet göstermeye serladı ağrı oluştu.

Erkan yılmaz Selam hocam.kırık bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıyön dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra gücenmiş kısımda kırıldı pop over to this site yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım lakin apse yaptı.

Spesiyalist hekim Bir kaç devir sabredin eğer balkılarınız devam ederse doktorunuza yine başlangıçvurmalısınız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Diş eti kanamasına ne iyi gelir Seçenekler”

Leave a Reply

Gravatar